prokom
ef
microsoft
samsung
asus
canon
hp

Adana’daki faaliyetlerine 1998 yılında başlayan Prokom; kısa zamanda; sektörde saygın ve güvenilir bir yer almış, danışmanlık

hizmetlerine ağırlık vererek, Adana’da, bu alanda çalışan ilk firma olma özelliği ile de müşterilerine ve sektöre yeni bir bakış kazandırmıştır.
Önceleri; marka bağımsız olarak hazırlanan şartnameler ve danışmanlık hizmetlerinden sonra, sektörün ve dünyanın önde gelen donanım markalarını ürün portföyüne alarak, bu ürünlerin satış, periyodik teknik bakım, garanti içi ve dışı onarım gibi hizmetlerini de yürütmüş, donanımların yanı sıra, yine dünyanın ve ülkemizin önde gelen yazılım ürünlerinin satış ve destek hizmetlerini de başarıyla vermeye başlamıştır.
Prokom,1998 yılından itibaren; PC’ lerin birlikte çalışma ihtiyaçlarının ağırlık kazanması ile, Network (Çalışma Ağları) alanındaki uzmanlığını arttırmış ve bu konuda anahtar teslimi çözümler sunmaya başlamıştır. Network alanında; Yapısal Kablolama projelerinin hazırlanıp faaliyete alınmasından, Ağ İşletim sistemi satışı ve desteği, Server (Ağ Hizmet Sunucusu) ve client (Ağ İstemcisi) seçimi, yapılandırılması, kurulması, devreye alınması ve periyodik teknik bakımlarına kadar olan bütün adımlarda desteğini sürdürmektedir. Yerel ve Geniş Alan Ağları konusundaki bilgi birikimimiz, internet ve intranet çözümleri için gerekli olan tüm donanım ve yazılımın seçilmesi ve yapılandırılması için de yanınızdadır.
Siz değerli müşterilerimizin kesintisiz ve sorunsuz çalışabilmesi için, personelimiz; sürekli olarak yeni eğitim ve sertifikalar almaktadır.
Saygılarımızla
Adana(SEYHAN) Reşatbey Mah. Ordu Cad. Gençlik Apt. 81/C (0322) 459 1947